Rozwiązywanie konfliktów w szkole

Witaj Czytelniku


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą e-book’a dla nauczyciela z naszej serii Wirtualna Biblioteczka Wychowawcy:
„Rozwiązywanie konfliktów w szkole”.

Proponujemy Ci zatrzymanie się na chwilę nad specyfiką konfliktu, charakterystyką sytuacji, które określamy jako konfliktowe, sposobami ich rozwiązywania.

Każdy z czterech rozdziałów ebooka składa się z dwóch integralnych części. Jedna jest zaproszeniem do podróży w głąb siebie — swoich myśli, przekonań, doświadczeń. Druga jest propozycją zaproszenia do takiej podróży Twoich uczniów czy wychowanków. Każdy kolejny rozdział zaś jest próbą przyjrzenia się podejmowanemu zagadnieniu ze strony, która wydaje nam się ważna i potrzebna w budowaniu konstruktywnego podejścia do rozwiązywania sytuacji konfliktowych.


Na zakończenie każdego rozdziału prezentujemy kilka pomysłów do wykorzystania na lekcjach wychowawczych. Zapraszamy do podzielenia się refleksjami z przeprowadzonych zajęć.

Cena e-booka (PDF): 19.50 zł brutto

E-book to elektroniczna książka dostępna w postaci odpowiednio przygotowanych plików gotowych do pobrania, zapisania na komputerze lub wydrukowania.

Nasz e-book jest wydany w postaci plików komputerowych w formacie PDF i można go otworzyć w darmowym programie Acrobat Reader. Program można ściągnąć tutaj.

Proponowany ebook "Rozwiązywanie konfliktów w szkole" jest jednym z wielu kroków, które doprowadzą cię do konstruktywnego i twórczego stawania wobec sytuacji konfliktowych, do cieszenia się i doceniania w sobie tego, co ci się udaje i do wyciagania wniosków z sytuacji, w których coś poszło nie tak....

Stron: 30
cena: 19,50

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja,
zapraszamy do wirtualnych zakupówJuż wkrótce - kolejny e-book z naszej serii Wirtualna Biblioteczka Wychowawcy.

E-book
Rozwiązywanie konfliktów w szkole
E-mail (na ten adres zostanie wysłany e-book):
Imię i nazwisko lub nazwa firmy:
ulica, nr. domu/mieszkania:
kod pocztowy, miejscowość:
NIP:
Poniższe pola wypełnij TYLKO jeśli adres korespondencyjny jest inny niż adres na fakturze.
ulica, nr. domu/mieszkania:
kod pocztowy, miejscowość:
Aby otworzyć ebooka, musisz posiadać zainstalowany *darmowy* program Acrobat Reader. Możesz go ściągnąć na poniższej stronie: http://www.adobe.com/products/acrobat/readstep2.html
Przydatne linki


ankieta


- R E K L A M A -